28 Dub

Serbus, Berná a Petrouš zlatí ve včerejších závodech na Grand Prix v Maroku! Luxová a Vimmer stříbrní! Kisý bral bronz!

Druhý závodní den na Grand Prix v Maroku  odstartoval pro české barvy závodem hodu diskem kategorie muži  F57.

Do soutěže nastupili hned tři závodníci z české republiky Jaroslav Petrouš, Přemysl Liška a Jaroslav Zapletal.
Jarda Petrouš, předvedl, jak sám řekl svůj nejlepší výkon v dopolední hodinách a za výkon 42,69m získal zlatou medaili.

Sedmou příčku obsadil Přemysl Liška a devátou Jaroslav Zapletal.

V soutěži oštěpařů kategorie F53/55 startovali Aleš Kisý, který vybojoval bronz a čtvrté místo obsadil Dušan Ščambura.

V odpoledním programu se představil jako první František Serbus, který ovládl soutěž kuželkářů kategorie F32 a za výkon 37,23m si veze domů zlatou medaili.

V soutěži diskařů F37/40 se na druhé pozici umístil Michal VImmer a čtvrté místo obsadil Michal Pallag.

V koulařském sektoru se představili Eva Berná a Anna Luxová v závodě kategorií F35/37. Eva nechala všechny soupeřky za sebou a odveze si domů zlatou medaili. Druhou příčku obsadila Anička.

V běhu na 200m sloučených kategorií T35/38/44 obsadil 5. místo Ondřej Bartošek.
V oštěpařské soutěži kategorií F33/34 muži skončil Jan Majo osmý.